מקהלות וחבורות זמר

 
העיסוק בניהול מוזיקלי של חבורות זמר התחיל בשנת 1990. בעבודתי עם חבורות הזמר אני מישם הלכה למעשה את כל הידע שרכשתי במהלך שנות עיסוקי בשירה אמנותית ולימודי מוזיקה. אני משלב בעבודתי חינוך ולימוד הזמרים לשירה נכונה על כל גוניה ופניה ופיתוח הקול תוך הקפדה על ההרמוניה ומתן ביטוי לכל קול. השילוב של שירה נכונה ועיבודים מאתגרים מעשירים את החוויה המוזיקלית.
 
 
 

מקהלת שהם

 
  חבורת הזמר הייצוגית של שהם, איתם נהניתי מאד לעבוד כמנהל מוזיקלי במשך 12 שנים(!). במהלך השנים הללו טסנו לביקור בקהילה היהודית בקראקס, ונצואלה, והפקנו את "יום ירושלים", הפקנו אירוע מרשים ומרגש בערב יום השואה לכל העיר שהם לנוכח אלפי תושבים והיינו חלק חשוב ואיכותי בכל האירועים העירוניים כמו יום העצמאות, ערב הזיכרון, מועדוני הזמר וטקסים.
 
 
 
שהם-בשיר-
 
 
 

 
 

אנסמבל קולות

 
  זמרים מרחבי חיפה וגליל מערבי מקהלה אמנותית אשר שרה שנים רבות והיא המשכה של "מקהלת גליל מערבי" שהוקמה על ידי בשנת 1976. המקהלה מבצעת יצירות למקהלה אמנותית מכל הזמנים ומופיעה בערבי שירה, כנסי מקהלות ופסטיבלים.
 
 
 
אנסמבל קולות
 
 
 

 
 

אנשי"מ

 
  חבורת הזמר אנשי"מ (ר"ת: אנסמבל של יוסי מחיפה) מורכבת מזמרים מרחבי חיפה.
  החבורה שרה שירי ארץ ישראל וזמר עברי בעיבודים שלי ושל מעבדים אחרים המוכרים בארץ ומשתתפת בערבי שירה שלי, כנסי חבורות זמר ופסטיבלים ארציים. פועלת בבית ספר הרצל, כרמליה, כל יום ב' 21:00.
 
 
 
אנשי"מ
 
 
 

 
 

אונירון

 
  מקהלת העובדים של אונ' ת"א המקהלה נוסדה בשנת 2010 ומורכבת מהעובדים המנהליים של אוניברסיטת תל אביב. המקהלה בזמן קצר עשתה קפיצת דרך גדולה וכבר מופיעה באירועים מרכזיים של האוניברסיטה ומחוצה לה.
 
 
 
אונירון
 
 
 

 
 

מקהלת – VOKLAISRAEL

 
  המקהלה נוסדה ב-1998 וכוללת 21 זמרים וזמרות נבחרים המשתתפים בחבורות הזמר שלי בכל רחבי הארץ. המקהלה קמה במטרה להשתתף בפסטיבל תחרותי בינלאומי למקהלות והרכבי פולקלור בריבה דל גארדה בצפון איטליה. שבמסגרתו קבלנו מדלית כסף.
 
 
 
מקהלת – VOKLAISRAEL
 
 
 

 
 

נתוים

 
  חבורת הזמר היצוגית של נתיבות, איתם נהניתי לעבוד במשך 5 שנים. מורכבת מאנשים מרכזיים בעיר ופועלת במסגרת רשת המתנסי"ם של העיר נתיבות. החבורה ביצעה שירי זמר עברי בעיבודים שלי בעיקר וכמו כן הפיקה מספר לא מבוטל של אירועים גדולים ומיוחדים: ערב שירה עם יוני רועה מיוחד לזמר היווני, כנס חבורות גדול של מחוז הדרום ורשת המתנסי"ם והשתתפות במופע הסיום עם אבי טולדנו בעיבודים מיוחדים, השתתפות בהפקת "אופרה בקהילה" ובטקסים ואירועים מרכזיים של העיר.
 
 
 
נתוים
 
 
 

 
 

החברים ששרים

 
  הרכב קולי של חמישה גברים, אודי שושני, סרחיו לבאן, עופר הראל, מוטי שחם ויוסי זייפרט. ההרכב שר שירי זמר עברי עם עיבודים מוזיקליים שלי.
  ההרכב מופיע בערבי שירה בציבור אותם אני מקיים עם יוצרים מובילים בזמר העברי כמו יורם טהר לב, ד"ר אבשלום קור ושמעון פרנס.
  ההרכב זכה במקומות ראשונים בפסטיבל עין גב ותחרות "שירת הארץ" של משרד החינוך והופיע בטקסים של מרכז ההסברה (בית הנשיא). כמו כן מרבים "החברים ששרים" להופיע בפני חיילי צה"ל.
 
 
 
החברים ששרים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקהלת קולות במאגר המים ציפורי
 

 

מקהלת הסטודנטים

 
מקהלת הסטודנטים
 

 

מקהלת אונריון - הללויה

 
מקהלת אונריון - הללויה